Bokso Pirštinės "BALTLOKIS"

(0 customer reviews)
Sale!
139,00 
Category: Tag:

In Stock

Description

Odinės bokso pirštinės BALTLOKIS. Pagamyntos iš aukšiausios kokybės karvės odos. Garantija 2 metai.  Dydis : 12 OZ

Per pastaruosius produktyvius darbo metus bokso sferoje, mums pavyko sukurti geriausios kokybės bokso pirštinės, kurios turi aukščiausios kokybės standartus nustatytus tarptautinės bosko federacijos.

Pirštinės sukurtos atsižvelgiant į iskirtinumą – rankos ir sąnarių miklumą. Leidžia pataikyti tikslius ir stiprius smūgius saugant sąnarius ir rankų kaulus nuo įvairių išorinių ir vidinių sužeidimų.

Mes taip pat pasirūpinome ne tik apie būsimus šių pirštinių savininkus, bet ir jų priešininkus. Pateikiama aukščiausios klasės patogi ir tvirta medžiaga, tuo pačiu apsauganti nuo stiprių traumų ir nuo gaunamų smūgių, laikantis tarptautinių standartų.

Per paskutinius metus dauguma sportininkų laimėjo prizines vietas ir tapo čempionais Lietuvoje, baltijos šalyse ir Europos. Tai eilinį kartą patvirtina mūsų sporto inventoriaus gerą kokybę.

O naujas, drąsus ir stilingas dizainas suteiks pasitikėjimo kovoje ir morališkai sugniugždys jūsų priešininkus. Mes užtikrinti savo produktų kokybę, todėl visam asortimentui suteikiame 1 metų garantiją! Mes pasiruošę gražinti pinigus jei jums netinks prekės kokybė.

Naudokites mūsų bokso pirštinėmis BALTLOKIS – ir tapkite čempionais kartu su mumis!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bokso Pirštinės “BALTLOKIS””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apie Mus

BALTLOKIS

Prekes

Naujienos

Apie

Kontaktai

Nuorodos

© 2014-2023