Apie Mus

BALTLOKIS Brand Istorija

Kadaise Lietuvos širdyje gyveno temperamentingas, aistringas jaunuolis, vardu Aleksandras. Aleksandras buvo tikras sporto entuziastas, kuris nieko nemėgo labiau už gryno oro kvapą, sklindantį ankstyvą rytą bėgiojant, ir pergalės jaudulį po įtemptų bokso varžybų.

Tačiau kaskart apsilankęs vietinėje sporto prekių parduotuvėje Aleksandras nusivildavo. Įrangai trūko kokybės, ilgaamžiškumo ir, svarbiausia, dvasios. Jis troško sporto įrangos, kuri atitiktų jo intensyvumą, įkūnytų jo atsidavimą ir atlaikytų audras, kurioms jis noriai ryžosi dėl meilės žaidimui.

Vieną žiauriai šaltą žiemos vakarą, įprastai bėgdamas per tankius Lietuvos miškus, Aleksandras atsidūrė akis į akį su didžiuliu, didingu lokiu. Susitikimas buvo tiesiog stebuklingas. Galingas, bet santūrus lokys įkūnijo visas savybes, kuriomis Aleksandras žavėjosi ir kurių siekė kaip sportininkas: jėgą, ištvermę ir grakštumą spaudimo metu.

Tą akimirką buvo pasėta idėjos sėkla. Aleksandras suprato, kad jo trokštamo sportinio inventoriaus nėra, todėl jis jį sukurs. Įkvėptas meškos dvasios, jis nusprendė sukurti įmonę, kuri gamintų tvirtą, patikimą ir galingą sporto įrangą.

Taip gimė BALTLOKIS – lietuviškai “Baltijos lokys”.

Meška tapo BALTLOKIS simboliu, simbolizuojančiu ne tik tvirtą gaminių ilgaamžiškumą, bet ir sportininkų, kuriems ji tarnavo, atsparumą ir kovinę dvasią. BALTLOKIS pasižadėjo tarnauti sporto entuziastams, kurie būtų tokie pat bebaimiai ir atkaklūs kaip ir jo vardo padaras. Bendrovė siekė ne tik kurti sporto įrangą, bet ir formuoti bendruomenę, kurioje būtų puoselėjama sportininko dvasia – stiprybė, ištvermė ir noras nugalėti.

Bėgant metams BALTLOKIS tapo kokybės ir ilgaamžiškumo sinonimu, turinti ištikimų klientų, kurie vertina “lokio” dvasią savo sporto įrangoje. Įmonė yra įsipareigojusi nuolat tobulinti ir diegti naujoves, kad kiekvienas sportininkas galėtų atskleisti savo vidinę jėgą aikštelėje, aikštelėje ar ringe.

Šiandien Aleksandras, žvelgdamas į klestinčią BALTLOKIS bendruomenę, mato tą pačią stiprybės ir atsparumo kibirkštį, kurią matė lokio akyse tą šaltą žiemos naktį. Ir jis žino, kad pasiekė tai, ko užsibrėžė – sukūrė sporto įrangą, kuri ne tik atlieka savo funkciją, bet ir pasakoja istoriją bei įkvepia sportininkus visame pasaulyje priimti savo vidinį lokį.

Dažniausiai užduodami klausimai

Mes nesiūlome mainų, tačiau kviečiame jus grąžinti prekę (-es) paštu pagal mūsų grąžinimo politiką, naudojantis mūsų internetiniu grąžinimo portalu ir iš naujo įsigyjant bet kurią (-ias) turimą (-as) prekę (-es) mūsų svetainėje.

  • Daiktai turi būti nedėvėti, neskalbti, su originaliomis etiketėmis ir grąžinami originalioje pakuotėje.
    Mes neatsakome už grąžinimo pakuotes, kurios gali būti pamestos arba pavogtos pervežimo metu. Siųsdami grąžinamus daiktus atgal, išsaugokite pašto siuntimo įrodymą ir (arba) grąžinimo sekimo numerį.
  • Prie visų grąžinamų prekių turi būti pridėtas užsakymo pakuotės lapelis arba grąžinimo sąskaita faktūra iš internetinio grąžinimo portalo, kurioje aiškiai nurodyta, kokios prekės grąžinamos. Jei tai bus užpildyta neteisingai, gali kilti problemų tvarkant grąžinimą.
  • Apie sugadintus, nekokybiškus ar neteisingus daiktus reikia pranešti per 14 dienų nuo pristatymo.
  • Grąžinamos prekės nepriimamos mūsų įmonės biure.

Grynųjų pinigų negrąžiname. Prekes keisime per 7 dienų nuo pirminio pirkimo datos, pateikę galiojantį čekį ir visas etiketes. Grąžinimus parduotuvės kreditui gauti priimsime tik per 7 dienų nuo pirminio pirkimo datos, pateikę galiojantį čekį ir visas prisegtas etiketes. Toliau išvardytos prekės laikomos “galutinai parduotomis” ir jų negalima keisti parduotuvėje:

Visos prekes laikomos galutinai parduotomis, negrąžinamomis ir negali būti grąžinamos už parduotuvės kreditą.

Gauk nuolaidą

Prisijunkite prie BALTLOKIS šiandien! Įveskite savo el. pašto adresą žemiau ir gaukite išskirtinę nuolaidą mūsų aukštos kokybės sporto įrangai. Be to, būsite informuoti apie būsimus pasiūlymus, naujienas ir dar daugiau. Išlaisvinkite savo vidinį lokį ir sutaupykite kitam pirkiniui su BALTLOKIS!

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.

Apie Mus

BALTLOKIS

Prekes

Naujienos

Apie

Kontaktai

Nuorodos

© 2014-2023