Treniruotėje pasirodęs Vladimiras Kličko apie sugrįžimą į boksą: „Niekada nesakyk niekada“

Treniruotėje pasirodęs Vladimiras Kličko apie sugrįžimą į boksą: „Niekada nesakyk niekada“

41-erių metų Ukrainos bokso legenda Vladimiras Kličko šių metų balandžio 29 d. epinėje kovoje 11-ajame raunde techniniu nokautu pralaimėjo britui Anthony Joshua. Ukrainiečio kontrakte buvo numatyta revanšo sąlyga, tačiau jis ja nepasinaudojo ir rugpjūčio 3 d. paskelbė apie šlovingos karjeros pabaigą.

V.Kličko neseniai svečiavosi BBC televizijos eteryje. Ukrainietis pripažino, kad džiaugiasi baigęs karjerą ir tikrai nesigaili dėl savo sprendimo, bet teorinės galimybės dar sugrįžti į bokso ringą neatmetė. „Tai buvo sunkiausias sprendimas mano gyvenime. Nežinojau kaip tai paveiks mano gyvenimą, mano asmenybę, mano ego, bet, praėjus keletui mėnesiui, galiu teigti, kad pasielgiau teisingai. Esu laimingas dabartine savo padėtimi. Ar tikrai niekada nebekovosiu ringe? Niekada nesakyk niekada. Man 41-eri, o George‘as Foremanas pasaulio sunkiasvorių čempionu buvo net ir sulaukęs 45-erių. Galbūt praėjus porai metų nuspręsiu, kad vis dar galiu kovoti ir sugrįšiu, tačiau tikiuosi, kad to nebus. Atvirai pasakius, nežinau, kas turėtų nutikti, kad sugrįžčiau į ringą“, – kalbėjo V.Kličko.

Hi folks! It’s good to know that I still got it. Nothing to speculate about.

A post shared by Wladimir Klitschko (@klitschko) on

Beje, trečiadienį ukrainietis po beveik pusmečio pertraukos pasirodė bokso ringe ir surengė ten treniruotę. V.Kličko pripažino, kad jautėsi puikiai ir suprato dar nepraradęs savo sugebėjimų, tačiau ragino nespekuliuoti apie jo sugrįžimą į didįjį sportą.

Comments are closed

Design and SEO by Izmalkoff