Mergina atkartojo Conoro McGregoro treniruotę

Mergina atkartojo Conoro McGregoro treniruotę

Viena drąsi moteris nusprendė savo kailiu išmėginti pilną mišrių kovos menų meistro Conoro McGregoro treniruotę. Tiesa, po tokio drastiško sporto režimo, mergina pasiekė visišką išsekimą. „Youtube“ tinkle populiarumą kurianti fitneso fanatikė Michelle Khare ilgą laiką buvo UFC žvaigždės gerbėja, todėl ji nuolat domėjosi C. McGregoro sporto rutina. Labiausiai ją žavėjo vyro ištvermė atliekant ilgus cardio pratimus.

Mergina nusprendė išbandyti vieną iš sunkiausių kovotojo treniruočių ir tai nufilmavo vaizdo kamera.

Klipe matyti kaip vos po kelių minučių Michelle apsipila prakaitu ir apimta agonijos šūkteli: „Tai sunku!“. Netrukus mergina išbando 30 minučių bėgimą įtemptu ritmu, talžo bokso kriaušę, sėdasi ant įvairių treniruoklių. Fitnesą propaguojanti mergina neslėpė, kad tokio pobūdžio treniruotė jai buvo „absurdiškai sunki“.

Mergina atkartojo Conoro McGregoro treniruotę

„Tai sunku. Jaučiausi kaip žvėris, aš stengiausi vis labiau ir labiau. Nemanau, kad mano forma yra tam pasiruošusi, nes nuolat jaučiau vis smarkiau plakančią savo širdį“, – pasakojo Michelle. Kaip merginai sekėsi atkartoti įprastą C. McGregoro treniruotę – pamatysite vaizdo įraše.

info: tv3.lt

Comments are closed

Design and SEO by Izmalkoff