McGregoras iškvietė revanšo kovai Floydą Mayweatherį į MMA narvą

McGregoras iškvietė revanšo kovai Floydą Mayweatherį į MMA narvą
Mišrių kovos menų (MMA) atstovas airis Conoras McGregoras iškvietė savo buvusį varžovą amerikiečių boksininką Floydą Mayweatherį Jr. revsanšo kovai MMA ringe. Apie tai skelbia „Boxingscene“. REKLAMA „Ankščiau F.Mayweatheris yra sakęs, kad kita mūsų kova vyks pagal MMA taisykles.
Taip jis kalbėjo prieš mūsų dvikovą. Noriu įvilioti į narvą šį (keiksmažodis – lrytas.lt) „velnio neštą“ boksininką. Aš juk ėjau į jo pasaulį ir surengiau ten šou aistruoliams, o man kažkas dar priekaištauja dėl drąsos. Tegul dabar jis ateina į mano pasaulį“, – pareiškė C. McGrogoras. Airijos kovotojas pabrėžė, kad nebūtų prieš susigrumti narve ir su kitu boskininku, buvusui pasaulio čempionui Paulie’iu Malignaggi.

Pastarasis padėjo C.McGrogorui rengtis vasaros pabaigos kovai su F.Mayweatheriu, bet paskui partneriai susipyko. REKLAMA C.McGregoro ir F.Mayweatherio kova pagal bokso taisykles įvyko rugpjūčio 27-ą dieną Las Vegase (JAV). Amerikietis laimėjo susitikimą techniniu nokautu dešimtame raunde. Tai buvo F.Mayweatherio 50-a pergalė profesionalų bokso ringe iš tiek pat galimų. Airis C.McGregoras rugpjūtį debiutavo bokso ringe. MMA narve jis iškovojo 21-ą pergalę iš 24-urių galimų. Airis yra MMA Absoliutaus kovotojų čempionato (UFC) lengvo svorio dabartinis pasaulio čempionas.
F.Mayweatherio pergalė prieš C.McGregorą rugpjūtį nebuvo labai stebinanti žinant tai, kad prieš dvikovą dauguma ekspertų akivaizdžiu favoritu laikė būtent amerikietį. Tačiau C.McGregoras nustebino kitu faktu. Jis nutildė visus ekspertus, kurie manė, kad šiam nepavyks atlikti daug taiklių smūgių F.Mayweatheriui. Nors buvo nokautuotas dešimtame raunde, per tiek laiko jis spėjo čempionui suduoti net 111 kartų, o tai vos netapo rekordiniu skaičiumi. Šis skaičius tampa kur kas įspūdingesnis kuomet žinoma, kad daugiau kartų taikliau smūgiuoti kovojant prieš F.Mayweatherį pavyko tik kitam bokso meistrui Canelo Alvarezui, kuris kaudamasis sugėbėjo pataikyti 117 kartų.
C.McGregoras taikliais smūgiais aplenkė net ir Filipinų bokso legendą Manny Pacquiao, kuris kovodamas su F.Mayweatheriu taikliai smūgiavo tik 81 kartą. Negana to, jis tai padarė kovodamas net du raundus ilgiau nei airis. „Jis yra stiprus kovotojas ir manau, kad mes davėme žiūrovams tai, ko jie ir troško.
Conoras yra kur kas geresnis boksininkas nei maniau. Man patiko jo technika, tačiau šį vakarą geresnis buvau aš“, – pagyrų varžovui po kovos negailėjo F.Mayweatheris. Kuomet žvelgiama į statistiką, dabar daugelis bokso ekspertų pripažįsta – debiutas C.McGregorui buvo labai sėkmingas.

info: lrytas.lt

Comments are closed

Design and SEO by Izmalkoff