Koks tu boksininkas?

koks tu boksininkas?

Išspręsk testą ir sužinok koks tu boksininkas!

Mūsų testas leis tau sužinoti į kokį boksininką tu panašus, ir kurio sėkmės gali tikėtis. 

0%

Kuo tau patinka boksas?

Ar jums tenka naudoti bokso gudrybes gyvenime?

Ar Tu kada nors esi išprovokavęs kovą gatvėje?

Ar norite tapti pasaulio čempionu bokse?

Kada baigi treniruotę?

Kas tau patinka labiau - dvikova ar treniravimasis su kriauše?

Ar tau patinka aštri kova iki pergalės

Ar esi pasiruošęs pralaimėti už pinigus?

Ar sportavai sirgdamas?

Ar sportuoji papildomai namuose?

Ar esi pasiruošęs išvažiuoti gyventi į kitą šalį vardan sporto?

Ar būtum laimingas užsėmęs antrą vietą bokso čempionate?

Koks tu boksininkas?
Vladimir Klitschko

Tu esi protingas, vadovaujiesi logika ir visada turi strategiją, kuri veda prie pergalės. Tu planuoji viską 10 žingsnių į priekį, eini ir laimi.
Alexander Povetkin

Tavo aistra kova iki pergalės. Tu laikaisi iki galo, dažnai nepaisydamas sveikatos ir strategijos vardan pergalės.
Floyd Mayweather Jr.

Tu mėgsti pinigus, o pinigai mėgsta tave. Sėkmingame gyvenime turi viską, mėgaujasi moterų draugija.
Conor McGregor

Tu laikaisi gatvės gyvenimo taisyklių, tačiau gerbi senąsias taisykles ir tvarką, vyresniuosius ir motiną. Geras sūnus, puikus kovotojas.
Aleksandras Usikas

Tu gyvenimo čempionas, nežinai kas yra pralaimėjimas . Lengvai pažeidžiamas ir emocingas, bet smūgiuoji du kartus daugiau visose gyvenimo situacijose. Negaili savo priešų, o draugams esi tikras lobis.
Manny Pacquiao

Tu visada sakai, ką manai, nors kartais tai gali pakišti koją, tačiau greitai supranti ir ištaisai situaciją, turi puikią reakciją, kas daro tave lyderiu kovoje. Tu eini iki galo, pasiryžęs rizikuoti viskuo kuo tiki ir savo įsitikinimus gini svariais argumentais.
Mike Tyson

Galvoji, kad vienas smūgis, geriau nei tūkstantis žodžių. Turi stiprų smūgį, tu nugali priešininkus čia ir dabar. Gyvenime, lengvai pasiduodi avantiūroms, dažnai priimi sprendimus jų neapgalvojęs.
Muhamed Ali

Tu esi daugialypis kovotojas. Nedaugžodžiauji ir eini į tikslą neatsigręždamas, nenukrypsti tikslo ir plano. Protingas ir pragmatiškas, nelinkęs laiko leisti triukšmingose kompanijose. Malonus žmogus ir puikus draugas. Tu stiprus ir talentingas.
Kostya Dziu

Tu puikiai suderinai kieme išmoktas pamokas su savo protu ir bendravimu. Tu greitai smūgiuoji, turi puikią reakciją. Gyvenime mėgsti prabangą, ir ją gauni. Tu mėgaujiesi moterų dėmesiu.
Sergejus Kovaliovas

Nepaisant to, kad augai provincijoje, tavo plati pasaulėžiūra ir aštrus protas. Tu žvelgi iš viršaus į pasaulį, lengvai ieškai aukų, protingai išvengi problemų. Stipriosios tavo charakterio savybės atsparumas, stiprumas. Kompromisai ne tau, turi tvirtą nuomonę. Priimant sprendimus retai darai klaidas.
Aleksandras Lebedevas

Paprastas ir tiesus vaikinas. Priešininkams atlsilyginsi su kaupu, o draugams busi nepakeičiamiausias. Tavimi visada galima pasikliauti, niekada nepaliksi bėdoje. Tikslieji mokslai nėra tavo stiprioji pusė.
Ruslanas Provodnikovas

Tu esi šeimos žmogus, antrą puse pasirenki vieną kartą ir visiems laikams. Ringe ir gyvenime tu stovi iki paskutinio momento. Tavęs įveikti neįmanoma. Visada ir viskam esi paruošęs. Tau patinka gyvenimas ir draugai. Geriausias draugas ir kompanionas gyvenime.

Share your Results:

Comments are closed

Design and SEO by Izmalkoff