Floyd Mayweather Jr. ir Conor McGregor planuoja susitikti MMA kovos ringe

Floyd Mayweather Jr. ir Conor McGregor planuoja susitikti MMA kovos ringe

Floyd Mayweather Jr. ir Conor McGregor sakė, kad yra derybose dėl milžiniškos daugiamilijoninios MMA kovos aštuonkampyje. Rašytojas Garetas Davisas sako, kad 29 metų McGregoras ir “Mayweather” diskutuoja dėl antrosios kovos tarp jų. “Mayweather” ir “McGregor” kovojo praėjusį rugpjūtį “Showtime” bokso rungtyje.

Kova pakėlė 4,3 mln. “Pay-per-view” pirkimų. Manoma, kad “McGregor” padarė virš 100 milijonų JAV dolerių, o “Mayweather” žymiai daugiau. Davisas mano, kad “Mayweather-McGregor” rekolekcijos gali siekti 500 mln.

Tai tikras skaičius, nes daugelis gerbėjų norėtų, kad “Mayweather” būtų sumuštas, net ir MMA rungtynėje. “Mayweather” gali parduoti kovą “bokso gerbėjams”, kurie nori, kad jis pralaimėtų, ir jis nepralaimes. Mayweather juokiasi.

“Mano kalbos yra tai, kad fone vyksta daug pokalbių, daug žmonių kalba apie Mayweatherą”, – sakė Daviesas. “Žmonės daug kalba apie galimą MMA kovą su Conor McGregor”.

“McGregor” paskutinį kartą laimėjo “UFC” 2016 m. Lapkričio mėn., Nugalėdamas Eddį Alvarezą UFC 205.

“Mayweather” per pastaruosius savaitę paskelbė 2 vaizdo įrašus, esančius aštuonkampyje, kuris vaikšto aplinkui, atrodytų, kad jis pasirengęs kovoti su “MMA” rungtynėmis. “Mayweather” yra milžiniškas konkurentas, tačiau su pinigais, kuriuos jis gali paversti kova su “McGregor” varžybose su aštuonkampiu, jis uždirbs milžinišką pinigų sumą. Kovos tarp Mayweather ir McGregor pagal MMA taisykles UFC įvedė boksą ir mišrių kovų menų fanus.

Come at the king, you best not miss…

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

Mayweather daliai būtų drąsiai praryti savo pasididžiavimą ir susidurti su McGregor’u MMA kovoje. Mayweatheras turėtų žinoti, kad jis pateks į kovą su McGregor, be jokios galimybės laimėti. “McGregor” turėtų tik vieną kartą paimti “Mayweather“, kad jį užbaigtų, nes jis neturi fokusavimo ar mokymosi metų, kuriuos turi airių kovotojas. “McGregor” laikomas geriausiu “UFC” kovotoju, o jis gali susidurti su “Mayweather” naujoku. Tai būtų baisus neatitikimas.

Mayweather gali pasisekti ir nugalėti

Jei jis sugebės nusileisti kai kuriuos didelius smūgius, kol “McGregor” galės jį nuimti į žemę. Jei “Mayweather” būtų jaunesnis ir aktyvesnis, jis turėtų gerų galimybių sustabdyti “McGregor”, kol jis negalės jam nugalėti. Tačiau, kai “Mayweather” pradės 41-ą kartą ir jis nebebus kovos nuo 2015 m. Tikros kovos metu, “McGregor” greičiausiai turės mažų problemų.

Žinodamas “Mayweather”, jis naudos “A” šoną, kad taisyklės būtų pakeistos, kai “McGregor” neleidžiama daryti tam tikrų dalykų, tokių kaip “kick” ir nuneškite jį iki “mat”. Nebijokite, jei “Mayweather” priverstų taisykles pakeisti, kad jam būtų naudinga. Jei “McGregor” negalės smūgio ar “Mayweather” nugalėti žemyn, tai reikštų, kad bus mažesnė pirštines. Tai būtų dar vienas neatitikimas, palankantis “Mayweather”. Tikimės, kad nemanome, kad “Mayweather” pakeistų MMA taisyklės būtų pakeistos.

Kyla klausimas, kada “Mayweather” ir “McGregor” pasirinks kovoti vienas su kitu? Gegužės 5 d. “HBO” PPV “Mayweather”, laimėjęs rungtyniavimą tarp IBF / IBO / WBA / WBC vidutinio svorio čempiono Gennady GGG “Golovkin” ir “Saul” Canelo “Alvarezo, nusprendė pakenkti kovai – vėl – jei jis planuoja savo rungtynes ​​prieš” McGregor ” per kelias savaites prieš šią kovą. “Canelo” promotorius Oskaras De La Hoya iš “Golden Boy Promotions” sakė, kad nemano, kad “Mayweather” vėl kovos su “McGregor”, ir atrodo, kad jis tiesiog blefuoja. Jei De La Hoya neteisingai tai padarys, Mayweather gali padaryti didelę žalą savo “Canelo-GGG” kortelę, jei jis kovos su “McGregor” prieš pat šią kovą “Showtime PPV”. Mayweather padarė tai, kad paskutinį kartą “Canelo” ir “Golovkin” kovojo rugsėjo 16 d. Mayweather suplanavo McGregor kovą rugpjūčio 26 d. Ir užsakė 100 dolerių vienam namų ūkiui. Akivaizdu, kad daugybė gerbėjų įsigijo 4,3 mln. Pirkimų. Tai galėjo kainuoti “Canelo” prieš “Golovkin” kovą dėl daugelio prarastų PPV pirkimų iš bokso gerbėjų, kurie negalėjo sau leisti pirkti šią kortelę, kai jie praleido pinigų, užsisakydami “Mayweather-McGregor” kovą.

aldo vs mcgregorconnor mcgregorconor mcgregorconor mcgregor dee devlinconor mcgregor erin mcgregorconor mcgregor girlfriendconor mcgregor haircutconor mcgregor heightconor mcgregor instagramconor mcgregor net worthconor mcgregor next fightconor mcgregor quotesconor mcgregor retireconor mcgregor styleconor mcgregor suitconor mcgregor tattooconor mcgregor tattoosconor mcgregor twitterconor mcgregor ufcconor mcgregor vs eddie alvarezconor mcgregor vs eddie alvarez full fightconor mcgregor vs floyd mayweatherconor mcgregor vs floyd mayweather dateconor mcgregor vs floyd mayweather full fightconor mcgregor vs floyd mayweather liveconor mcgregor vs floyd mayweather live streamconor mcgregor vs floyd mayweather onlineconor mcgregor vs jose aldoconor mcgregor vs mayweatherconor mcgregor vs nate diazconor mcgregor vs nate diaz 2conor mcgregor vs nate diaz full fightconor mcgregor wallpaperconor mcgregor weightconor mcgregor wifeconor mcgregor wikidiaz vs mcgregordiaz vs mcgregor 2ewan mcgregorewan mcgregor moviesewan mcgregor wifefloyd mayweatherfloyd mayweather moneyfloyd mayweather net worthfloyd mayweather srfloyd mayweather vs conor mcgregorfloyd mayweather vs conor mcgregor livefloyd mayweather vs conor mcgregor live streamfloyd mayweather vs mcgregorfloyd mayweather vs mcgregor fight datefloyd vs mcgregorjose aldo vs conor mcgregormayweathermayweather mcgregormayweather mcgregor fightmayweather net worthmayweather vs mcgregormayweather vs mcgregor datemayweather vs mcgregor livemayweather vs mcgregor live streammayweather vs mcgregor timemcgregormcgregor diazmcgregor fightmcgregor hairstylemcgregor instagrammcgregor mayweathermcgregor net worthmcgregor quotesmcgregor tattoomcgregor ufcmcgregor vsmcgregor vs aldomcgregor vs alvarezmcgregor vs alvarez full fightmcgregor vs diazmcgregor vs diaz 2mcgregor vs diaz 2 full fightmcgregor vs diaz 2 timemcgregor vs diaz full fightmcgregor vs floydmcgregor vs mayweathermcgregor vs mayweather datemcgregor vs mayweather fightmcgregor vs mayweather full fightmcgregor vs mayweather kovamcgregor vs mayweather livemcgregor vs mayweather live streammcgregor vs mayweather onlinemcgregor vs mayweather streammcgregor vs mayweather timemcgregor wallpapermcgregor wikimmanate diaz vs conor mcgregorufc mcgregorwho won mcgregor vs mayweather

Comments are closed

Design and SEO by Izmalkoff