C.Nurmagomedovas: „Kai ateina laikas derėtis dėl rimtos kovos, Conoras staiga užtyla“

C.Nurmagomedovas: „Kai ateina laikas derėtis dėl rimtos kovos, Conoras staiga užtyla“

Rusas Chabibas Nurmagomedovas rudenį ruošiasi pirmą kartą ginti UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą. Jau ilgą laiką sklando gandai apie tai, kad C.Nurmagomedovas spalio 6 d. Las Vegase „UFC 229“ turnyre turėtų susikauti su buvusiu šios kategorijos čempionu airiu Conoru McGregoru.

Šis, panašu, gana lengvai išsisuks po UFC kovotojus vežusio autobuso užpuolimo ir po viešųjų darbų nebeturės problemų su teisėsauga. C.Nurmagomedovas anksčiau minėjo, kad labiausiai norėtų kovos su Georgesu St-Pierre‘u, bet neseniai Rusijos žiniasklaidai duotame interviu pareiškė, kad neatsisakytų susikauti ir su C.McGregoru. „Vis dar nežinau, kas bus mano varžovas, bet kova turėtų vykti Las Vegase. Aš pats noriu kovos su Conoru. To nori fanai, tikiuosi, to nori ir Conoras. Anksčiau jis kalbėjo daug ir garsiai, bet dabar dėl kažkokių neaiškių priežasčių visiškai užtilo. Kai tik ateina laikas kalbėtis dėl rimtos kovos, jis nutyla“, – rėžė C.Nurmagomedovas.

Rusas taip pat pažadėjo, kad narve „sunaikins“ C.McGregorą: „Kelintame raunde nokautuosiu Conorą? Niekas to negali pasakyti. To nežinau nei aš, nei kas nors kitas. Žinau tik tiek, kad narve sunaikinsiu Conorą.“

Comments are closed

Design and SEO by Izmalkoff