Boksas – vertas dėmesio kaip vaikų pagrindinė sporto šaka?

sporto šaka

Boksas – viena iš populiariųjų sporto šakų pasaulyje. Didžioji šeimų dalis, ypač auginančios berniukus, daug svarsto, galvoja ir diskutuoja:

– Kurioje veikloje lavinti vaiką ? Kur jam bus geriau, saugiau? Ar tai galėtų būti boksas, o gal verčiau rinktis menų, muzikos mokyklą?

Dauguma moterų mano, kad šis sportas – rimtas ir tuo pat metu nesaugus. Mamyčių širdys bijo traumų, kurias sportuodamas vaikas gali gauti bokso užsiėmimuose.

Savo mintyse neturiu nei vienos sporto šakos susijusios su kovos menais, kurioje būtų galima išvengti traumų ar susižeidimų, netgi grojant gitara negali būti tikras jog nenukrisi nuo kėdės ir nesusižalosi.

Pakalbėsime apie saugos priemonės ir rūbus, kuriuos turi dėvėti vaikas, ketinantis užsiimti boksu:
1. Tvarsčiai
2. Šokdynė
3. Bokso pirštinės
4. Žandikaulio apsauga- kapa
5. Bokso šalmas
6. Patogūs rūbai ir avalynė

Jei visko inventoriaus nenorite pirkti iškart, tada jums būtina žinoti svarbiausius šio komplekto daiktus. Kiekviena sporto šaka turi minimalius reikmenis be kurių jūs neišsiversite, nesvarbu tai bus joga, fitnesas ar boksas. Pradedant užsiimti boksu turite turėti – tvarsčius (ne mažiau 2.5 metrų) bokso pirštinės ( 10-12 uncijų), dantų apsaugą (kapa) ir šalmą, kuris apsaugos galvą treniruočių metu.

Optimalus amžius pradėti treniruotes 6-9 metai. Tai priklauso nuo fizinio ir psichologinio vaikų išsivystymo laipsnio. Šio požiūriu vaikai yra labai skirtingi. Patikėkite nėra nieko blogo kai vaikas eina į užsiėmimus kai jam sukanka 10-13 metu, nes boksas – geriausia alternatyva mėgstantiems kovos menus.

Boksas lavina discipliną, neigiamą energiją išliejame patalpose. Vaikui nekils noro mojuoti kumščiais – kieme ar mokykloje, visą tai lauks sporto salėje.

Šis sportas tinkamas uždariems ir ne tokiems drąsiems vaikams. Po kelių treniruočių jūs pastebėsite, kad vaikas tapo labiau savimi pasitikintis, lengviau bendrauja su bendraamžiais. Sportuojantys – viena didelė komanda, kur vaikai bendrauja, paremia vienas kitą. Bijoti, kad vaikas gali gauti traumą neverta, tai nutinka nedažniau nei kitose sporto šakose, tad čia dvejonėms vietos nėra.

Vaikai skirstomi į grupės:
1. Jaunieji (8-12m.)
2. Vidutinio amžiaus (12-18m.)
3. Vyresnieji (nuo 18m.)

Vaikai 8-12 m. tarpusavyje nekovoja. Jie treniruoja, lavina- greitį, galią, reakciją, funkcinę ištvermę. Visas darbas yra tik su pirštinėmis ar bokso kriaušėmis. Vidurinėje vaikų grupėje pradedama sportuoji poromis.

Čia didelis dėmesys skiriamas saugumui. Šalmas privalomas einant į treniruotę be jo nebus leista įeiti į ringą. Mažuosius boksininkus iš pat pradžių reikia pratinti prie apsaugos priemonių, kurias jis turi nešiotis kas kartą.

Siūlome jums patiems eiti į vaiko pirmąsias treniruotes, siekiant nuraminti save dėl jūsų vaiko saugumo ir sveikatos treniruotės metu. Pažiūrėkite kuo jie užsiima – akmuo nuo širdies nusiris, o vaikui bus lengviau žengti pirmuosius žingsnius, jaučiant jūsų palaikymą.

Susipažinkite su treneriu, nes nuo šio žmogaus priklausys, kokie santykiai bus sukurti tarp jūsų vaiko ir bokso. Jei po pirmos treniruotės vaikas sunerimo, kad jam nepatiko ar tikėjosi kažko kitko, neskubėkite baigti treniruočių.

Ne visi boksą įsimyli iš pirmo žvilgsnio. Kai kuriais atvejais tai užtrunka kelis mėnesius. Ir atsiminkite, niekas neverčia ugdyti olimpinį čempioną. Tačiau jis turi visapusiškai vystytis, tiek fiziškai, tiek psichologiškai -boksas puikiai tam tinkanti sporto šaka.

Viskas Apie BALTLOKIS

viskas apie baltlokisGerbiamieji visaginiečiai ir Lietuvos gyventojai, norime pristatyti Jums mūsų įmonę “BALTOKIS”, kurią sukūrėme padedant Visagino bokso klubo “SKORPIONAS” sportininkams. Esame aukštos kvalifikacijos specialistai savo srityje išmanantys visas bokso įrangos gudrybes.

Mūsų ilgalaikė darbo patirtis leido pasiekti maksimumą mūsų parduodamoje bokso įrangos kokybėje. Galime pasiūlyti itin aukštos kokybės įvairių dydžių bokso kriaušes. Gaminame bokso kriaušes savo kompanijos vardu, kurias kūrėme siekdami aukščiausios kokybės taip pat prekiaujame ir kitais žinomais ir garsiais visame pasaulyje prekiniais ženklais.

Bokso maišas “BALTOKIS” išsiskiria stiprumu ir atsparumu išoriniams faktoriams tokiems kaip: įvairūs temperatūriniai pokyčiai, tiesioginiai fiziniai veiksniai.

Bokso įranga “BALTOKIS” gali būti naudojama lauke, sporto salėje ar kitoje patalpoje.

Norime atkreipti dėmesį į mūsų gaminamas bokso pirštinės “BALTOKIS” pagamintos iš tikros karvės odos, todėl šių pirštinių kokybė kelia tiesioginę konkurenciją pasauliniams prekiniams ženklams – nenusileidžiame kokybe ir dizainu.

Mūvint mūsų pirštines Lietuvos čempionų titulus iškovojo ne tik boksininkai iš Visagino, tačiau ir kovotojai iš kitų miestų ir šalių. Mūsų bokso pirštinių gamybos kokybę ir atsparumą jau įvertino ir išbandė šimtai įvairių rangų ir skirtingo amžiaus boksininkų.

Įmonė gamina įrangą ir kitiems kovos menams tokiems kaip: Muay Thai, K-1, MMA, Karate ir kt. Reikia pabrėžti, kad įmonė “BALTOKIS” bendradarbiauja su įvairiais bokso klubais Lietuvoje ir pristato jiems jau turimą geriausią įrangą geriausiomis kainomis. Taip pat gaminame įranga ir pagal specialius užsakymus.

Šiuolaikinės gamyklos, gaminančios bokso prekės “BALTLOKIS”, geba pagaminti ypatingas prekes, pagal jų užsakymus per trumpiausią laiką ir pačiomis geriausiomis kainomis rinkoje.

Norime pasidalinti gera žinia su mūsų miesto sportininkais ir gyventojais vasaros laiku: iki rugsėjo 1 d. taikomos vasaros nuolaidos nuo 20% visoms mūsų bokso prekėms!

Boksuokis ir sportuok savo malonumui su “BALTOKIS”!

https://ntts.lt/lt/news-baltlokis-lietuvishka-bokso-iranga-ir-profesionalams-ir-megejams

Konkursas: Dovanojame “BALTLOKIS” Bokso Maišą + Odinės Bokso Pirštinės!

🎉KONKURSAS Mūsų Sportininkams ir Boksininkams! 🎉

 Dovanojame “BALTLOKIS” Bokso Maišą + Odinės Bokso Pirštinės
Bokso įrangą, kuri tinka profesionalams ir mėgėjams! 

🎯Taisyklės labai paprastos!
 Spausk “patinka” ant puslapio http://facebook.com/baltlokis
 Po šia nuotrauka pažymėk vieną draugą, su kuo norėtum boksuotis
 Pasidalink šią nuotrauką!
 Sek mus instagrame http://instagram.com/baltlokis

🏆Būk su mumis, būk tarp laimėtojų! 🏆

💸 Prizo vertė siekia 150€ 💸

🎆 Nugalėtojas bus skelbiamas Rugpjūčio 31-ą dieną 🎆

#konkursas #baltlokis #boksas

bokso konkursas

Sporto marškinelių konkurso laimėtoja

Konkurso Rezultatai! 🏆
Sveikiname mūsų konkurso laimėtoją Beatričę Ivaškevičiūtę (https://www.facebook.com/beatrice.ivaskeviciute) 🎆konkurso laimetoja baltlokis ir dovanojame Bokso Marškinelius “BALTLOKIS” 🥊Tikime, kad su jais Tau tikrai patiks sportuoti ! 🥇
Dėl prizo atsiėmimo prašome kreiptis į mus (facebook žinute arba telefonu nurodytu mūsų svetainėje http://www.baltlokis.lt )
Linkime gero sporto ir geros nuotaikos!

 

Konkursas – Bokso Marškineliai

🎉 Konkursas! 🎉
🎁Dovanojame Bokso marškinėlius “BALTLOKIS” 👕vienai iš mūsų sportininkių!🎀Didelis ir striprus meškinas 🐻 garantuos jūms pergalę jūsų sporto užsiėmimuose. Saugos jus nuo priešininkų, o 100% medvilnės medžiaga teiks jūsų kūnui komfortą ir jaukumą! ❤️
🏵❗️Norinčioms laimėti mūsų talismaninius marškinėlius :
– DALINKIS šiuo pranešimu
– Komentaruose rašyk kokios spalvos norėtum (balta/juoda )
– Spausk PATINKA Mūsų puslapyje
http://facebook.com/baltlokis
– SEK Mus Intragrame @baltlokis

Ir liepos 17 dieną mes išrinksime nugalėtoją! 🎈🎈

bokso marškineliai

 

Mūsų konkurso laimėtoja!

🏆Konkurso Rezultatas! 🏆
Sveikiname mūsų konkurso laimėtoją Klaudiją Pauliukonytę (https://www.facebook.com/klaudija.paulionyte🎆 ir dovanojame Bokso Pirštines “BALTLOKIS” 12 oz! 🥊

Tikime, kad su jomis Tau tikrai pasiseks iškovoti pasaulio čempionės titulą ! 
Dėl prizo atsiėmimo prašome kreiptis į mus (facebook žinute arba telefonu nurodytu mūsų svetainėje http://www.baltlokis.lt )
Linkime gero sporto ir daug auksinių medalių! 🏅🏅🏅

BALTLOKIS Bokso prekės